• 31jan
          • SNEHUĽKOVO

Kde sa vzal, tu sa vzal, v štvrtej triede zrazu stál...

Keďže zimička nám sniežik zatiaľ nedopriala, štvrtáci si snehuliacku atmosféru vytvorili v triede. Tvorili, riešili, súťažili. Radosť bola obrovská.

• 31jan
      • 26jan
      • 23jan
          • ⛵PIRÁTSKY KARNEVAL v ŠKD 🎉

V ŠKD bol karneval, bola zábava. Do tanca nám veselá, hudba zahrala. Prezlečení za pirátov a aj pirátky, tento deň nám v ŠKD bol veru prikrátky. 😉 Veselým karnevalom s pirátskou tematikou sme v piatok 20. januára 2023 odštartovali v ŠKD fašiangové obdobie. Parádne sme sa zabavili, zatancovali, zasúťažili a pochutnali na maškrtách, za ktoré Vám, milí rodičia, veľmi pekne ďakujeme❤️ Už teraz sa detičky môžu tešiť na fašiangové tvorivé dielničky, fašiangové zvyky a tradície v našej krásnej učebni - Slovenskej izbe, fašiangový sprievod školou v tradičných fašiangových maskách. Tešíme sa ❤️🎉🎊

• 19jan
      • 12jan
          • Vyhodnotenie súťaže "O najkrajší vianočný pozdrav"

Pred vianočnými prázdninami naša škola tradične zorganizovala súťaž "O najkrajší vianočný pozdrav" pre žiakov špeciálnych tried. Do súťaže sa okrem našej školy zapojilo sedem ŠZŠ a ZŠ so špeciálnymi triedami - ŠZŠ Lučenec, ZŠ L. Novomeského Lučenec, ŠZŠ Detva, ZŠ Lovinobaňa, ŠZŠ Fiľakovo, ŠZŠ Veľký Krtíš a ZŠ Lehnice. 120 vianočných pozdravov s láskou, precíznosťou a vkusom vyrobili žiaci, ktorí si vyžadujú špeciálnu starostlivosť s prihliadnutím na ich vekové a individuálne osobitosti. Vybrať tie najkrajšie a najoriginálnejšie bolo z takého veľkého množstva veľmi náročné. Každý jeden pozdrav bol výnimočný a vytvorený rukami mladého umelca. Žiakom a pedagógom za ich snahu, trpezlivosť a kreativitu uplatnenú v maliarskych a manuálnych aktivitách patrí veľké poďakovanie.

Vyhodnotenie:

I. Kategória:
            1. miesto: Olívia Berkyová (ŠZŠ Fiľakovo) a Veronika Kelemenová (ŠZŠ Lučenec)
            2. miesto: Marek Kováč (ZŠ Lovinobaňa) a Viliam Botoš (ŠZŠ Lučenec)
            3. miesto: Alex Zátrok (ZŠ Lehnice) a Ferko Oláh (ZŠ s MŠ Halič)

II. Kategória
            1. miesto: Viera Bartošová (ŠZŠ Veľký Krtíš) a Synthia Botošová (ZŠ L. Novomeského)
            2. miesto: Jozef Rác (ŠZŠ Detva)
            3. miesto: Matej Slávik (ŠZŠ Lučenec)

Pochvalné listy:
            Gabriel Oláh (ŠZŠ Fiľakovo), Skarleta Oračková, (ŠZŠ Veľký Krtíš), Melánia Peti Králiková (ŠZŠ Lučenec), Dávid Oláh (ZŠ Lovinobaňa), Kristína Igová (ŠZŠ Lučenec), Vivien Stojková (ŠZŠ Lučenec )